Projekt i budowa

Zapraszam do skorzystania z oferty kompleksowej usługi realizacji inwestycji. Wspólnie z architektem Szymonem Kuhnem w największym stopniu pomożemy Państwu w realizacji swojego domu od pomysłu po klucz:

1. Spotkanie

Wszystkich zainteresowanych budową domu zachęcamy do bezpłatnego, niezobowiązującego spotkania. Wspólnie z architektem omówimy najważniejsze aspekty przygotowania projektu i realizacji inwestycji. Omówimy etapy przygotowania projektu, wymogi formalne, postaramy się wstępnie oszacować koszty wykonania projektu i budowy.

2. Czas do namysłu

Po spotkaniu cierpliwie czekamy na Państwa decyzję o skorzystaniu z naszej oferty.

3. Projekt

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z oferty Projekt i Budowa, wspólnie z architektem przygotujemy dla Państwa projekt domu. Na wstępie wystąpimy z wnioskami o wydanie warunków technicznych  do gestorów sieci i uzyskamy wszystkie inne niezbędne dokumenty, równolegle opracowując projekt koncepcyjny domu. Po akceptacji przez Państwa formy i funkcji domu, przygotujemy projekt budowlany i wystąpimy o pozwolenie na budowę.

Na każdym etapie projektu konsultujemy z Państwem proponowane rozwiązania. Projekt opracowywany jest w środowisku 3D, co umożliwia Państwu oglądanie domu na ekranie komputera od wstępnych propozycji po ostateczny projekt budowlany.

Przygotowanie projektu koncepcyjnego w zależności od Państwa wymagań będzie trwało od 1 do 2 miesięcy.

 4. Pozwolenie na budowę

Ostateczny projekt budowlany wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę zostanie złożony do urzędu. Architekt będzie monitorował procedurę udzielenia pozwolenia na budowę, dopilnuje aby bez problemów decyzja została wydana w terminie.

5. Budowa

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę przystępujemy do budowy. Stan surowy z pokryciem dachowym domu jednorodzinnego, w zależności od stopnia skomplikowania bryły budynku, jesteśmy w stanie zrealizować w ciągu od 4 do 6 miesięcy.

Równolegle architekt przygotowuje dla Państwa projekt wnętrz.

6. Wykończenie wnętrz

Po zrealizowaniu stanu surowego przystępujemy do wykończenia wnętrza domu. Prace związane z wykończeniem wnętrza, w zależności od stopnia skomplikowania, jesteśmy w stanie zrealizować w czasie od 4 do 8 miesięcy.

7. Przekazanie kluczy

Po około 14 miesiącach od pierwszego spotkania, na którym rozmawialiśmy o Państwa planach, dom jest gotowy do zamieszkania.

Główne zalety?

Przede wszystkim: przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki związane z przygotowaniem projektu, dopełnieniem wszelkich formalności, realizacją budowy. Państwu pozostaje jedynie obserwowanie jak dom powstaje.

A ponadto:

  1. bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z architektem i wykonawcą pozwoli na szczegółowe zapoznanie się z naszą ofertą, uzyskanie wstępnych informacji od czego należy zacząć budowę domu, wstępne oszacowanie kosztów i określenie terminów, oraz opisanie ewentualnych trudności wynikających z lokalizacji, zakresu inwestycji, itp.
  2. przygotowanie projektu w środowisku 3D umożliwia Państwu zapoznanie się z wyglądem domu od początkowych koncepcji po ostateczny projekt budowlany, a proponowane rozwiązania na bieżąco konsultowane z Państwem, aby spełnić Państwa potrzeby;
  3. przygotowanie projektu przez architekta w porozumieniu z wykonawcą wyeliminuje ewentualne trudności związane z realizacją budowy do minimum;
  4. równolegle do budowy przygotowujemy projekt wnętrza, co znacznie przyspiesza realizację domu.

Co Państwo zyskują korzystając z usługi „Projekt i Budowa”?

  1. spokój – przejmujemy na siebie całą procedurę związaną z realizacją domu: od pomysłu, przez projekt, dokumenty formalne i pozwolenie na budowę, po budowę i wykończenie wnętrz,
  2. pewność – przygotowanie realizacji wspólnie przez architekta i wykonawcę ogranicza problemy na etapie realizacji z zachowaniem najwyższych standardów,
  3. przyjemność – do Państwa obowiązków należy jedynie obserwowanie jak dom powstaje.

Jeśli chcą Państwo umówić się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie, proszę o kontakt za pomocą poniższego formularza.